Prečo vývoj na mieru

Ak nie je Váš proces štandardný pre potreby riadenia a rozhodovania potrebujete vytvoriť informačný systém. Dobrý vlastný informačný systém je najjednoduchšia cesta ako výrazne okresať náklady, zvýšiť produktivitu a hlavne je to nevyhnutná podmienka, aby mohla firma rásť.

- Prečo
- Čo dostanete
- Ako
- Čo dosiahli

Aký bude Váš "Vlastný jedinečný informačný systém, aký nikto iný nemá"?


Je jedinečný, je vyrobený podľa Vašich predstáv. Je Váš. Vy vlastníte majetkové práva, my sme iba autormi.

Je moderný, je predsa vyvinutý teraz – sú na ňom použité najmodernejšie postupy a technológie. Nie je to systém, ktorý niekto oprašuje 10 rokov.

Je prepracovaný,po analýze a zapracovaní Vašich požiadaviek

Je jednoducho ovládateľný Sme skúsení v tvorbe informačných systémov a UI používateľské rozhranie navrhujeme podľa najmodernejších štandardov

Je bezpečný, k dátam sa dostane len ten kto má a uvidí len toľko, koľko mu dovolíte.

Je lacný. Neplatíte za licencie od používateľa, servera, procesora, jadra procesora ani ničoho iného. Je len Váš. Môžete prijať ďalších 30 zamestnancov, môžete založiť pobočky v Bangkoku, Dubaji a Singapure bez dodatočných licenčných nákladov.

Je flexibilný. Potrebujete pripojiť k svojmu systému google spreadsheets, slack, alebo iný software as a service, alebo Vaše špeciálne zariadenie. Spravíme to

Je priateľský. Potrebujete, aby Váš informačný systém komunikoval so systémami Vašich dodávateľov alebo odberateľov? Chcete ho prepojiť s Vašim účtovným systémom? Prepojíme všetko tak, aby neexistovala žiadna dvojitá robota.

Máte obavu, či sa Vám to oplatí?


Ak nie je Váš proces tuctový, tak v tomto ohľade nie je čo riešiť. Jednoducho žijeme v dobe informatizácie. Ak Vás tlačí konkurencia, tak verte, že majú vlastný informačný systém. A ak ho ešte nemajú, tak si ho čochvíľa obstarajú. Dobrý vlastný informačný systém je najjednoduchšia cesta ako výrazne okresať náklady, zvýšiť produktivitu a hlavne je to nevyhnutná podmienka, aby mohla firma rásť. S nami ste naozaj v kľude.

Ako to funguje

My prídeme k Vám. Budeme Vám klásť otázky a Vy na ne budete odpovedať. Všetko, čo sa dozvieme zapíšeme a Vy to overíte, či sme Vás správne pochopili. Potom Vám navrhneme niekoľko riešení a Vy si vyberiete také, ktoré sa Vám bude najviac pozdávať.

Následne sa pustíme do tvorby Vášho Vlastného informačného systému, aký nemá nikto iný ™ a vy sa nám budete celý čas pozerať na prsty. Otestujeme u nás, otestujeme u Vás.

Nasadíme do Vášho prostredia. Premigrujeme Vaše staré dáta. Zaškolíme Vašich ľudí a kým sa s novým systémom Vaši ľudia zžijú, tak naň budeme dozerať. Podpora produktu z našej strany je samozrejmosťou, rozvoj systému bežnou praxou (lebo konečne začnete robiť to, v čom sa perfektne vyznáte a zrazu zistíte, že rásť naozaj nie je problém).
Share
Share