Vývoj softvéru

Aké výhody má vývoj softvéru na mieru?

Ak nie je Váš proces štandardný pre potreby riadenia a rozhodovania potrebujete vytvoriť informačný systém. Dobrý vlastný informačný systém je cesta ako výrazne okresať náklady na administratívne a opakujúce sa činnosti, zvýšiť produktivitu a hlavne je to nevyhnutná podmienka, aby mohla firma rásť. Je to investícia a Vaša firma sa postupne zrastá s ideou digitálnej doby. Vývoj vlastného riešenia je vhodný všade tam kde nepostačuje štandard a firma potrebuje aby sa systém prispôsobil jej procesom nie naopak.

Ako sa tvorí softvér na mieru?

My prídeme k Vám. Budeme Vám klásť otázky a Vy na ne budete odpovedať. Všetko, čo sa dozvieme zapíšeme a Vy to overíte, či sme Vás správne pochopili. Potom Vám navrhneme niekoľko riešení a Vy si vyberiete také, ktoré sa Vám bude najviac pozdávať.

Následne sa pustíme do tvorby Vášho vlastného informačného systému, aký nemá nikto iný ™ 

Otestujeme u nás, otestujeme u Vás.

Nasadíme do Vášho prostredia. Premigrujeme Vaše staré dáta. Zaškolíme Vašich ľudí a kým sa s novým systémom Vaši ľudia zžijú, tak naň budeme dozerať. Podpora produktu z našej strany je samozrejmosťou, rozvoj systému bežnou praxou (lebo konečne začnete robiť to, v čom sa perfektne vyznáte a zrazu zistíte, že rásť naozaj nie je problém).

Čo sú hlavné prednosti softvéru na mieru?

Aký je Váš vlastný jedinečný informačný systém, aký nikto iný nemá?

 

Je jedinečný. Je vyrobený podľa Vašich predstáv. Je Váš. Vy vlastníte majetkové práva, my sme iba autormi.

Je moderný. Je predsa vyvinutý teraz – sú na ňom použité najmodernejšie postupy a technológie. Nie je to systém, ktorý niekto oprašuje 10 rokov.

Je prepracovaný,  po analýze a zapracovaní Vašich požiadaviek

Je jednoducho ovládateľný. Sme skúsení v tvorbe informačných systémov a UI používateľské rozhranie navrhujeme podľa najmodernejších štandardov

Je bezpečný. K dátam sa dostane len ten kto má a uvidí len toľko, koľko mu dovolíte.

Je lacný. Neplatíte za licencie od používateľa, servera, procesora, jadra procesora ani ničoho iného. Je len Váš. Môžete prijať ďalších 30 zamestnancov, môžete založiť pobočky v Bangkoku, Dubaji a Singapure bez dodatočných licenčných nákladov.

Je flexibilný. Potrebujete pripojiť k svojmu systému google spreadsheets, slack, alebo iný software as a service, alebo Vaše špeciálne zariadenie. Spravíme to.

Je priateľský. Potrebujete, aby Váš informačný systém komunikoval so systémami Vašich dodávateľov alebo odberateľov? Chcete ho prepojiť s Vašim účtovným systémom? Prepojíme všetko tak, aby neexistovala žiadna dvojitá robota.

Je otvorený ďalším výzvam budúcnosti o ktorých teraz ešte nevieme.

Pozrite si naše projekty

Kontakt

Štatistický úrad slovenskej republiky – zber, kontrola a ukladanie údajov

Technológia: PhP, xml
Architektúra: trojvrstvová
Databáza: ORACLE 10g
Popis: ŠÚSR webStat – podsystém zber
Systém na typovanie štatistických formulárov cez web rozhranie prístupný cez prehliadač, zadávanie a prezeranie dát, odoslanie natypovaných dát na ďalšie spracovanie, možnosť uložiť nedokončené spracovanie, kontrola dát (k modulu / výkazu), komunikácia so spravodajskou jednotkou na úrovni komentárov k vypísanému výkazu, riadenie prístupu, tlač formulára, zobrazovanie metodických vysvetliviek k modulom, riadkom a stĺpcom, zobrazovanie číselníkov.

Vypíšte tento krátky dotazník a dostanete od nás konzultáciu zadarmo.

small_c_popup.png

Prosím venujte trochu času tomuto
quízu
Keď ho vyplníte urobíme vám návrh vášho riešenia a pošleme vám ho aj s cennými radami