Vývoj software na zákazku

Aké výhody má vývoj software na mieru od našej firmy?

Ak nie je Váš proces štandardný pre potreby riadenia a rozhodovania potrebujete vytvoriť informačný systém. Dobrý software na mieru je cesta ako výrazne okresať náklady na administratívne a opakujúce sa činnosti, zvýšiť produktivitu a hlavne je to nevyhnutná podmienka, aby mohla firma rásť. Software na zákazku je investícia a Vaša firma sa postupne zrastá s ideou digitálnej doby. Vývoj vlastného software na zákazku a vývoj mobilných aplikácií je vhodný všade tam, kde nepostačuje štandard a firma potrebuje aby sa prispôsobil jej procesom nie naopak.

Vývoj mobilných aplikácií

predstavuje samostatnú časť našej práce. Vytvárame natívne mobilné aplikácie priamo pre iOS a Android, ako aj mobilné aplikácie, ktoré sa generujú z webových stránok. Oba prístupy majú svoje výhody aj nevýhody. Ak chcete vedieť viac tak nám napíšte, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše dotazy. 
 

Ako sa tvorí software na mieru?

My prídeme k Vám. Budeme Vám klásť otázky a Vy na ne budete odpovedať. Všetko, čo sa dozvieme zapíšeme a Vy to overíte, či sme Vás správne pochopili. Potom Vám navrhneme niekoľko riešení a Vy si vyberiete také, ktoré sa Vám bude najviac pozdávať.

Následne sa pustíme do tvorby Vášho  informačného systému, alebo mobilnej aplikácie.

Otestujeme u nás (testovacie prostredie) aj u Vás (predprodukčné prostredie).

Nasadíme do Vášho prostredia.

Premigrujeme Vaše staré dáta.

Zaškolíme Vašich ľudí.

Zabezpečíme dohľad nad vašim systémom.

Zabezpečíme podporu produktu.

Zabezpečíme rozvoj systému. 

Čo sú hlavné prednosti sofware na mieru?

Je jedinečný. Je vyrobený podľa Vašich predstáv. Je Váš. Vy vlastníte majetkové práva, my sme iba autormi.

Je moderný. Je vyvinutý teraz – sú na ňom použité najmodernejšie postupy a technológie. Nie je to systém, ktorý niekto oprašuje 10 rokov.

Je prepracovaný,  po analýze a zapracovaní Vašich požiadaviek

Je jednoducho ovládateľný. Sme skúsení v tvorbe informačných systémov a UI používateľské rozhranie navrhujeme podľa najmodernejších štandardov

Je bezpečný. K dátam sa dostane len ten, kto má príslušné oprávnenia a uvidí len toľko, koľko mu dovolíte.

Je lacný. Neplatíte za licencie od používateľa, servera, procesora, jadra procesora ani ničoho iného. Je len Váš. Môžete prijať ďalších 30 zamestnancov, môžete založiť pobočky v Bangkoku, Dubaji a Singapure bez dodatočných licenčných nákladov.

Je flexibilný. Potrebujete pripojiť k svojmu systému google spreadsheets, slack, alebo iný software as a service, alebo Vaše špeciálne zariadenie. Spravíme to.

Je priateľský. Potrebujete, aby Váš informačný systém komunikoval so systémami Vašich dodávateľov alebo odberateľov? Chcete ho prepojiť s Vašim účtovným systémom? Prepojíme všetko tak, aby neexistovala žiadna dvojitá robota.

Je otvorený ďalším výzvam budúcnosti o ktorých teraz ešte nevieme.

Pozrite si naše projekty

Kontakt

Štatistický úrad slovenskej republiky – zber, kontrola a ukladanie údajov

Technológia: PhP, xml
Architektúra: trojvrstvová
Databáza: ORACLE 10g
Popis: ŠÚSR webStat – podsystém zber
Systém na typovanie štatistických formulárov cez web rozhranie prístupný cez prehliadač, zadávanie a prezeranie dát, odoslanie natypovaných dát na ďalšie spracovanie, možnosť uložiť nedokončené spracovanie, kontrola dát (k modulu / výkazu), komunikácia so spravodajskou jednotkou na úrovni komentárov k vypísanému výkazu, riadenie prístupu, tlač formulára, zobrazovanie metodických vysvetliviek k modulom, riadkom a stĺpcom, zobrazovanie číselníkov.
web aplikácie SUSR1

Vypíšte tento krátky dotazník a dostanete od nás konzultáciu zadarmo.

Grafika1

Prosím venujte trochu času tomuto
quízu
Keď ho vyplníte urobíme vám návrh vášho riešenia a pošleme vám ho aj s cennými radami