Projekty a skúsenosti

case study
Juraj Michalka
Systém pre zobrazovanie prezentácií a centrálneho riadenia obsahu informačných tabúľ vo Volkswagen Slovakia. Aplikácia v SharePoint.

Pôvodne sa na tento účel používali PowerPoint prezentácie, ktoré boli náročné na správu a nezabezpečovali uniformnú prezentáciu na všetkých tabuliach. Práve zjednotenie vzhľadu bolo jednou z hlavných požiadaviek zákazníka. Druhou najdôležitejšou požiadavkou bolo zjednodušenie práce pomocou zautomatizovania niektorých úloh. 

čítať viac »
Skúsenosti
Juraj Michalka
Tvorba SharePoint aplikácií

Služby vývoja v technológii SharePoint V našej spoločnosti Partner Soft  poskytujeme služby vývoja v technológii SharePoint. Využitím flexibility SharePointu vytvárame riešenia, ktoré podnecujú používateľov k spolupráci a pomáhajú tisícom zamestnancov

čítať viac »
projekty
Juraj Michalka
Systém na správu lyžiarskych škôl

Evidencia inštruktorov a ich zručností
Podpora rôznych typov výučby (hromadná, individuálna, škôlka…)
Prehľadné zobrazenie „ plachty“ výučby s rozlíšením na ¼ hodinu
Evidencia odpracovaných hodín
Správa a riadenie prístupov, zoznamov, definícia produktov a cien
Import rezervácií z webu
Komunikácia s kasou, export údajov do kasového systému
Automatické zasielanie informačných SMS inštruktorom
Tvorba štatistík
Aplikácia inštruktora na správu vlastnej výučby

čítať viac »
Skúsenosti
Juraj Michalka
Ako si správne vybrať softvér pre firmu?

Pokúsime sa priblížiť problematike výberu softvéru a na základe našich skúsenosti vám poradiť ako postupovať.

Zaoberáme sa vývojovom softvéru na mieru od roku 1997 a postupujeme vždy od analýzy až po implementáciu a podporu. Zo skúsenosti vieme, že prvým krokom k vytvoreniu úspešného riešenia je pochopiť klientov súčasný biznis proces.

Práve pochopenie súčasného biznis procesu nám umožňuje navrhnúť a naplánovať ten budúci s informačným systémom. Začneme preto analýzou súčasného stavu a ukážeme vám aj ako postupovať pri návrhu procesov s podporou informačného systému na konkrétnom príklade.

čítať viac »
Kontakt

Štatistický úrad slovenskej republiky – zber, kontrola a ukladanie údajov

Technológia: PhP, xml
Architektúra: trojvrstvová
Databáza: ORACLE 10g
Popis: ŠÚSR webStat – podsystém zber
Systém na typovanie štatistických formulárov cez web rozhranie prístupný cez prehliadač, zadávanie a prezeranie dát, odoslanie natypovaných dát na ďalšie spracovanie, možnosť uložiť nedokončené spracovanie, kontrola dát (k modulu / výkazu), komunikácia so spravodajskou jednotkou na úrovni komentárov k vypísanému výkazu, riadenie prístupu, tlač formulára, zobrazovanie metodických vysvetliviek k modulom, riadkom a stĺpcom, zobrazovanie číselníkov.

Napíšte nám

MY SA OZVEME S5